- Advertisement -spot_img

TAG

drejtoresha

Burri ekzekuton drejtoreshën dy javë para garës së Formula 1, e gjeti me të dashurën dhe…

Drejtoresha e përgjithshme e cirkuitit belg, Natali Maije, është ekzekutuar me armë zjarri nga bashkëshorti i saj Franz Dubua. Ngjarja e rëndë raportohet të...

Latest news

- Advertisement -spot_img