- Advertisement -spot_img

TAG

drejtoreshe

Drejtoresha rreh 6-vjeçaren me dërrasë në sy të nënës. Video ngjall reagime të shumta

Një drejtoreshë e shkollës fillore në Florida është nën hetim për dhunën me dërrasë ndaj një vajze 6-vjeçare. Melissa Carter, u filmua duke e...

Dënohet me 3 muaj burgim drejtoresha Lediana Mehmeti

Gjykata e Tiranës, ka dënuar me 3 muaj burgim, Lediana Mehmetin, e cila rezulton të Drejtore e Administrimit të Paketave Shëndetësore dhe Ekzaminimeve Terciare,...

Latest news

- Advertisement -spot_img