- Advertisement -spot_img

TAG

drejtori

SKANDAL/ Nxënësja e klasës së parë ngacmohet seksualisht, reagon drejtori i shkollës

  Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë Sot në media është raportuar për një rast të dhunës seksuale...

Aksident tek Drejtoria e Policisë, Smarti merr përpara 4 persona, shoferja largohet nga vendngjarja

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në kryeqytet, në afërsi të Drejtorisë së policisë së Tiranës. Një automjet tip Smart nën drejtimin e...

“Hileja” e Drejtorisë së Transportit për siguracionin e detyrueshëm të makinave

  Drejtuesit e makinave që nuk rinovojnë siguracionin brenda 30 ditëve do të gjobiten automatikisht. Drafti ndodhet në Kuvend. Por Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të...

I vuri zjarrin Drejtorisë Arsimore pse nuk fitoi në portal, arrestohet Indrit Alushaj

Indrit Alushaj, 33 vjeç nga Fieri, është prangosur nga policia dhe tashmë do të përballet me drejtësinë, pasi i vendosi zjarrin katit të dytë...

Latest news

- Advertisement -spot_img