- Advertisement -spot_img

TAG

dritat

Kalaja e Rozafës sot në një gjëndje të mjerueshme, ja çfarë i kanë bërë shkodranët (FOTOT)

Drejtoria Rajonale e Trashëgimisë Kulturore Shkodër, dënon një akt të paprecedentë që ka ndodhur në Shkodër, ku persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur gjatë...

Ndërpritet procesi i numërimit, ikin dritat në dy KZAZ në Fier

Në dy KZAZ në Fier është ndërprerë numërimi për shkak të mungesës së energjisë elektrike. Energjia elektrike është ndërprerë në KZAZ-të 58 dhe 59. Siç...

Latest news

- Advertisement -spot_img