- Advertisement -spot_img

TAG

Dua te te bej te lumtur

Ermali dhe Ami e mbajtën premtimin,shkojnë në pushime me dy të rinjtë që surprizuan në “Dua të të bëj të lumtur”

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ishin të ftuar pak javë më parë në emision “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar dy...

Latest news

- Advertisement -spot_img