- Advertisement -spot_img

TAG

Duncan Norman

Ambasadori i Britanisë së Madhe: Të hetohen të gjitha parregullsitë e pretenduara në lidhje me procesin

Duke reaguar për zgjedhjet e së dielës, ambasadori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman, kërkon nga institucionet shqiptare të hetojnë të gjitha...

Ambasadori britanik Norman nga Vlora: Nuk mund ta gjykoj procesin e numërimit

Ambasadori britanik Duncan Norman në një deklaratë për shtyp është shprehur se deri më tani nuk mund të flitet ende për çfarë është konstatuar...

Ambasadori britanik: Në fletën e votimit, të jetë e qartë partia dhe kandidati

Ambasadori britanik në Shqipëri Duncan Norman ka bërë thirrje që partitë politike në Shqipëri të bien dakord për fletën e votimit për zgjedhjet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img