- Advertisement -spot_img

TAG

Edi Manushi

“Çfarë ke me mua Manush?”, konflikt mes Edi Manushit dhe Meri Shehut?

Astrologia Meri Shehu njihet për parashikimet e saj nga ana astrologjike. Së fundmi, astrologia është shpeshherë e ftuar nëpër studio televizive për të bërë...

Latest news

- Advertisement -spot_img