- Advertisement -spot_img

TAG

Edison begaj

I shtrirë në tokë në mes të lokalit, publikohen pamjet e arrestimit të Edison Begajt në Vlorë. Ja detajet që jep policia

Policia ka publikuar pamjet e operacionit të arrestimit të Edison Begajt në Vlorë një ditë më parë, të cilit ju bë atentat pak javë...

LAJM I FUNDIT/ Atentati në Kaninë , arrestohet Edison Begaj

InfoWebTv bën me dije se është arrestuar Edison Begaj, të cilit iu bë atentati në Kaninë. Forcat Renea dhe policia e Vlorës zbarkuan në Lungomare...

Plagosja e Edison Begaj, si u largua autori? Policia: Kemi rënë në gjurmët e tij

  Detaje të reja në janë zbardhur nga plagosja e Edison Begaj që i shpëtoi atentatit në orët e vona të së shtunës në Kaninë...

FOTO/ Subjekt i OFL-së, kush është Edison Begaj që iu bë atentat në Vlorë

Mbrëmjen e djeshme Policia e Vlorës njoftoi për një qytetar që ishte plagosur në rrethana të paqarta, ndërkohë që burime bëjnë me dije për...

Latest news

- Advertisement -spot_img