- Advertisement -spot_img

TAG

EDLIRA KOKONA

Përballja mes Metës dhe Ramës në Gjykatën Kushtetuese/ Ja përse nuk mund të jenë prezentë personalisht

Ditën e sotme mbahet seanca ku pritej përballja mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta përsa i përket mosmarrëveshjes së tyre lidhur me...

Latest news

- Advertisement -spot_img