- Advertisement -spot_img

TAG

efektivi policise

Tentoi të kryente marrëdhenie me 13 vjeçaren, Gjykata merr vendimin për policin 63 vjeçar

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për efektivin e policisë, Kol Kola për veprën penale “ngacmim seksual dhe kryerjen...

Efektivi që qëlloi mbi Klodian Rashën del para gjykatës /Gjykata:”Pistoleta nuk ka shenja gishtash”

Efektivi i Shqiponjave, 31-vjeçari Nevaldo Hajdaraj, i cili në mesnatën e të hënës vrau në zonën e Laprakës Klodian Rashën, ka mbërritur në Gjykatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img