- Advertisement -spot_img

TAG

efektivi RENEA-s

U dha masa e arrestit me burg, avokati i efektivit të Reneas: Kjo masë nuk duhet të jepej

  Në seancën e sotme gjyqësore është dhënë masa e arrestit për efektivin e Reneas dhe dy shtetas të tjerë që dyshoheshin si bashkëpunëtor të...

Zbulohet dinamika e arrestimit të efektivit të RENEA-s, ky është bashkëpunëtori 62-vjeçar

Tre persona u arrestuan sot në Tiranë me kokainë, mes tyre një efektiv i RENEA-s, Xhuljo Liçi nga Fieri. ABC zbardhi dinamikën e plotë...

Ja kush janë dy personat e tjerë që u arrestuan me efektivin e RENEA-s

Ded Nimani dhe Luan Gaçi janë dy personat e tjerë të cilët u arrestuan në operacionin “Baron” së bashku me efektivin e RENEA-s, Xhulio...

Latest news

- Advertisement -spot_img