- Advertisement -spot_img

TAG

efektivi

Ja kush janë dy personat e tjerë që u arrestuan me efektivin e RENEA-s

Ded Nimani dhe Luan Gaçi janë dy personat e tjerë të cilët u arrestuan në operacionin “Baron” së bashku me efektivin e RENEA-s, Xhulio...

Misteri i sendeve personale të efektivit që vdiq në “Infektiv”

  Mbetet mister humbja e sendeve personale të efektivit të Anti-drogës Florian Pema, që në 20 nëntor humbi jetën në Spitalin Infektiv nga Covid-19. Një...

Latest news

- Advertisement -spot_img