- Advertisement -spot_img

TAG

egjipti jugor

Ngjarje tragjike/ Shkrumbohet autobuzi dhe kamioni, 21 të vdekur dhe trupa të djegur

Një aksident tragjik ka ndodhur në Egjiptin Jugor, teksa një autobuz është përmbysur ndërsa tentonte të kalonte një kamion në një autostradë. Aksidenti i tmerrshëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img