- Advertisement -spot_img

TAG

ekonomike

Autokracia e Putinit po bllokon ndryshimet politike dhe ekonomike në Rusi

  Në dekadën e tretë të sundimit të presidentit Vladimir Putin, niveli i besimit midis Rusisë dhe qeverive perëndimore është zero. Perspektivat mbi reformat politike...

Latest news

- Advertisement -spot_img