- Advertisement -spot_img

TAG

Ekzakutim

Detaje të reja/ Shqiptari u ekzekutua me 8 plumba në kokë, vrasësit e dinin që lëvizte me antiplumb

Shqiptari që u ekzekutua pasditen e sotme në një kafene në Sepolia të Athinës lëvizte me jelek antiplumb dhe personat që i bënë atentatin...

Latest news

- Advertisement -spot_img