- Advertisement -spot_img

TAG

Elbasan Info Elbasan

Shpërndante drogë në qytet/ Arrestohet 29-vjeçari.

29 vjeçari me inicialet A.z, banues në Tiranë, është arrestuar ditën e sotme, për shkak se akuzohet për kultivimin e lëndëve narkotike. ...

Vidhte në mënyrë pirate të dhënat e personale të qytetarëve/ Arrestohet nga policia shqiptare.

Policia shqiptare ka realizuar një tjetër aksion të suksesshëm duke arrestuar një shtetas të huaj, i cili pirateronter telefonatat e njerëzve të tjerë dhe...

Andi Lila, Klodjana Shala dhe Juljan Deda kandidatë për deputetë të PD-së.

Demokratët e kryeqytetit do të votojnë nesër për të zgjedhur kandidatët për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit. PD ka publikuar listën me 140 emra,...

Pasi e cilësoi Covid-in si “Bekim nga Zoti” , Trump i rikthehet në organizimet publike .

Trajtimi për COVID-19 i presidentit amerikan Donald Trump, ka dhënë rezultate pozitive. Mjeku i tij është shprehur se tashmë Trump mund t’i kthehet angazhimeve të...

Gabimet që bëjmë gjatë konsumimit të mëngjesit/ Ja çfarë duhet të shmangim

Ushqimet që hamë në mëngjes do të përcaktojnë mbarëvajtjen e gjjithë ditës, por kanë një ndikim afatgjatë në shëndet. Për të marrë përfitimet maksimale...

Parashikimi i motit/  Mot i freskët dhe me diell

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot me diell, pa rrezikuar reshje shiu. Sipas Meteoalb,...

Latest news

- Advertisement -spot_img