- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan policia

Elbasan/ Një person i armatosur terrorizon banorët dhe qëllon me armë në drejtim të policisë! Mbërrin RENEA

ELBASAN- Një person i armatosur terrorizon banorët me armë zjarri! Policia ka shkuar në banesën e 45-vjeçarit për të bërë një kontroll, pas denoncimeve të...

Live nga Elbasan/ Kontrolle blic të policisë

Protestat në Tiranë dhe në disa qytete të tjera të vendit, ka rritur angazhimin e forcave blu të në Drejtorinë e Policisë së Qarkut...

Ekskluzive/ Gjendet i shtrirë në rrugë një person tek Posta (Foto, Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur një natë më parë në rrugën e Postës në Elbasan. Një person është gjendur i shtrirë në rrugë,...

Policia Elbasan shpall në kërkim dy hajdutë që kanë kryer vjedhje në seri në Elbasan, Belsh dhe Cërrik. Ja lista

Parandalohet vjedhja me thyerje në një banesë, shpallen në kërkim autorët. 2 autorët e shpallur në kërkim, të dyshuar edhe për vjedhje të tjera...

Elbasan/ Goditën me grusht dhe kanosën me thikë 23-vjeçarin tek parku, policia arreston dy adoleshentët, në kërkim një tjetër

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy persona të cilët akuzohen se kanë kanosur me mjet të mprehtë një 23 vjeçar. Sipas...

Blindohet sërish Elbasani/ Kontrolle të gjëra të policisë në qytet

Sërish kontrolle në shkallë të gjërë të policisë në Elbasan. Gjatë mbrëmjes së sotme, forca të shumta policie janë konstatuar në qytet. Duke nisur...

Latest news

- Advertisement -spot_img