- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan proteste

“Unë jam Klodiani”! Prishen zbukurimet tek stadiumi në Elbasan. Protestë edhe në qendër (Video me pamjet filmike)

Protesta janë zhvilluar sot në mbrëmje edhe në Elbasan. Një grup të miturish dhe të rinjsh janë grumbulluar fillimisht para stadiumit Elbasan Arena ku kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img