- Advertisement -spot_img

TAG

elektricist

Rrëzohet nga shtylla e tensionit, vdes elektriçisti

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gjirokastër, ku një elektricist pasi u rrëzua nga shtylla e tensionit të lartë, ra...

Ngjarje e rëndë/ E zuri korenti dhe ra nga shtylla, ndërron jetë elektricisti

Një ngjajre e rëndë ka ndodhur sot në Gjirokastër. Elektriçisti Gëzim Çabej ishte ngjitur duke punuar në shtyllën e tensionit dhe ra në kontakt me...

Vajza e elektriçistit nga Rrësheni që vdiq dje në Greqi rrëqeth me fjalët: Ata që se dinë…

Dje një ngjarje e rëndë tronditi fshatin Gymnos, në Evia të Greqisë, ku humbën jetën tre elektriçistë ndërsa ishin duke punuar në një shtyllë...

Flet vajza e elektricistit shqiptar : Ai po diplomohej, do ndalonte së ngjituri shtyllat

Vajza e 45-vjeçarit shqiptar i cili humbi jetën në një shtyllë elektrike në Greqi, ka prekur me fjalët e saj për babanë e ndjerë. “Nuk...

Zbulohet emri i elektricistit shqiptar që ndërroi jetë në Greqi (Foto)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në zonën e Eretrias në Greqi. Tre elektricistë, një prej të cilëve shqiptarë, kanë ndërruar jetë, pasi i zu...

Latest news

- Advertisement -spot_img