- Advertisement -spot_img

TAG

Eliona Pitarka

Eliona Pitarka nxjerr për herë të parë foto të partnerit me bebin në krahë (FOTO)

  Aktorja e njohur Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë me datë 22 Mars. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës...

Ja si e ka quajtur Eliona Pitarka të voglën e saj

U bë nënë për herë të parë, Eliona Pitarka poston foton e ëmbël dhe zbulon emrin e veçantë të së bijës Aktorja e humorit Eliona...

Vjen në jetë fëmija i parë i aktores së humorit, Eliona Pitarka

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë para dy ditësh. Ajo solli në jetë një vajzë, emrin e së...

Ja nga është njohur Eliona Pitarka me bashkëshortin e saj

Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Aktorja e spektaklit “Klanifornia” është në...

Eliona Pitarka tregon gjithçka mbi shtatzëninë, kësaj rradhe me partnerin e saj misterioz

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë dhe këtë lajm të bukur na e ka...

Aktorja e njohur e humorit Eliona Pitarka zbulon gjininë e bebit

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka është për herë të parë shtatzënë dhe sot ka zbuluar gjininë e bebit. Ajo ka zgjedhur që gjininë...

Latest news

- Advertisement -spot_img