- Advertisement -spot_img

TAG

elite

Seriali i trazirave, “Elite” kthehet në Netflix plot mister

Seriali më i ndjekur nga të rinjtë dhe jo vetëm, "Elite" është rikthyer në Netflix dhe kjo nuk duhet humbur. Seriali spanjoll me drama të...

Çifti i aktorëve të “La Casa de Papel” dhe “Elite” duket se i kanë dhënë fund romancës së tyre

Jaime Lorente dhe Maria Pedraza, aktorët e njohur që kanë punuar së bashku në serialet e mirënjohura “La Casa de Papel” dhe “Elite", mendohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img