- Advertisement -spot_img

TAG

emigrante te paligjshem

Po transportonte me kamion 56 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 49-vjeçari

Policia e Korçës ka arrestuar shtetasin Sokol Çekrezi, 49 vjeç, banues në Kamëz, pasi u kap në flagrancë duke transportuar 56 emigrantë të paligjshëm...

Po transportonte 4 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 19-vjeçari

Qarku Korçë Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme në kuadër të operacionit “Perimetri”. U kap duke transportuar 4 emigrantë të paligjshëm dhe nuk iu bind urdhrit të Policisë...

Po transportonte 4 emigrantë të paligjshëm, arrestohet egjiptiani

Një shtetas egjiptian ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi u kap duke transportuar 4 emigrantë të paligjshëm. Në kuadër të operacionit...

Po transportonte 13 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 19-vjeçari

Një 19 vjeçar është arrestuar nga Policia e Korçës pasi është kapur në flagrancë duke transportuar 13 emigrantë të paligjshëm kundrejt fitim. Sipas njoftimit të...

Po transportonte 14 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 40-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar një 40 vjeçar nga Korça për shkak se i gjeti 14 emigrantë të paligjshëm teksa lëvizte në rrugën e...

Po transportonte 5 emigrantë të paligjshëm, arrestohet një person

Vijon operacioni policor “Perimetri”. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pogradec, në bashkëpunim me strukturat për Hetimin e Krimeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë Policinë...

Me emigrantët e fshehur në bagazh, arrestohet 24-vjeçari

KORÇË Arrestohet një 24-vjeçar në Korçë duke transportuar dy emigrantë të paligjshëm. Specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në DVP Korçë, në bashkëpunim...

Po transportonte emigrantë të paligjshëm, arrestohet gruaja në Pogradec

Një aksion blic i ndërmarrë nga policia e Pogradecit ka bërë të mundur ndalimin e një gruaje, e cila po transportonte në automjetin e...

Arrestohet 26 vjeçari i shpallur në kërkim për trafikim emigrantësh të paligjshëm

Tepelenë Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe vihet në pranga një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale “Dhënia...

Po transportonin emigrantë të paligjshëm, arrestohen dy persona

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës nën akuzën e trafikimit të klandestinëve kundrejt fitimit. Policia njofton se shtetasit A. Gj.,...

Latest news

- Advertisement -spot_img