- Advertisement -spot_img

TAG

Emiljano Ndou

Vrasja e 25-vjeçarit në Shkodër, flet gruaja e autorit: Erdhi mori armën, i dola para, por…

Gruaja e autorit Mark Kodra që vrau 25-vjeçarin Emiljano Ndou, ka folur për mediat në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Shkodër. Ajo...

Ky është 25-vjeçari që u ekzekutua në Shkodër/ Pamje pak minuta para se të qëllohej

Emiljano Ndou është 25 vjeçari që u qëllua për vdekje mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Ai u qëllua për vdekje me breshëri plumbash kallashnikovi...

Ekzekutimi i 25-vjeçarit në Shkodër, motra me britma dhe lot: A ban me e pa?

Një ngjarje e rëndë tronditi mesnatën e djeshme fshatin Bardhaj në qytetin e Shkodrës, ku u ekzekutua me breshëri kallashnikovi shtetasi Emiljano Ndou 25-vjeç. Nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img