- Advertisement -spot_img

TAG

Emmanuel Macron

E portretizuan si Hitler, Macroni i xhindosur kërcënon protestuesit

Emmanuel Macron ka paditur personin që zotëron billboard-in ku presidenti francez shfaqej si Adolf Hitleri. Kjo ndodhi gjatë protestave kundër masave kufizuese ndaj pandemisë në...

Takimi me Emmanuel Macron, Hailey Bieber sulmohet nga rrjeti për këtë arsye

Çifti më në zë, Justin dhe Hailey Bieber kanë takuar presidentin e Francës dhe bashkëshorten e tij, Emmanuel dhe Brigitte Macron. Rrjeti gumëzhoi dhe thumboi...

Goditja e Macron me shuplakë, 28-vjeçari dënohet me burg

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua...

Momenti i neutralizimit i burrit që qëlloi me shuplakë Macron

Një tjetër video e goditjes me shpullë ndaj Presidentit të Francës ka dalë në mediat e huaja. Në këtë video të re nga një...

Banorët e Parisit dalin në protestë për ndryshimet klimatike

Dhjetra qytetarë marshuan sot  në rrugët e Parisit dhe qyteteve të tjera me thirrjet për masa më ambicioze për të luftuar ndryshimin e klimës....

Latest news

- Advertisement -spot_img