- Advertisement -spot_img

TAG

endacak

Qytetari bën gjestin e madh për Avniun e Elbasanit, endacakun “filozof” që flinte në rrugë

  Vetëm pak orë pasi gazetari Osman Stafa kërkoi ndihmë për t’i dhuruar një rulo Avniut “filozofit” të Elbasanit që jeton në rrugë ka ardhur...

Lajm i mirë për të pastrehun më të famshëm të Elbasanit, Avniun

Ai është endacaku më i famshëm në Shqipëri. Thëniet e tij dhe analiza që i bën realitetit, befasojnë çdo njeri. E habitshme se si...

Latest news

- Advertisement -spot_img