- Advertisement -spot_img

TAG

Enkelejd Alibeaj

“Kishte 3 javë në dispozicion, por SPAK heshti”, PD zbulon skemën si i siguroi votat Tom Doshi

Deputeti i zgjedhur i partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, përmes një deklarate për media, ka vijuar denoncimin e manipulimeve zgjedhore të 25 prillit. Sipas Alibeaj...

Kallëzimi i blerjes së votave, PD: Skema kriminale e aleancës Rama-Doshi, SPAK heshti

Në një deklaratë nga Selia Blu, Enkelejd Alibeaj bëri të ditur se PD më 16 prill ka kallëzuar në SPAK blerjen e votave në...

A do japë dorëheqje Basha? Alibeaj zbulon planet e Partisë Demokratike

Kandidati i partisë Demokratike në qarkun e Fierit ka dhënë një deklaratë për Fax News ku ka folur lidhur me procesin zgjedhor, të numërimit...

PD denoncon prokurorin e Elbasanit : Ja si mbrohet masakra elektorale Rama-Doshi

Partia Demokratike me anë të ish-deputetit Enkelejd Alibeaj ka denoncuar me video prokurorin e Elbasanit që ka në dorë çështjen e ngjarjes së Elbasanit,...

Përdorimi i të dhënave në e-Albania nga PS, reagon PD: Vepër penale, shkelje flagrante e privatësisë së qytetarëve

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ENKELEJD ALIBEAJ Përdorimi i të dhënave personale të portalit e-Albania nga Edi Rama dhe PS është shkelje flagrante e privatësisë së...

Latest news

- Advertisement -spot_img