- Advertisement -spot_img

TAG

Era Istrefi

A e uroi Roberti Norën për ditëlindjen e saj të 35-të?

Sot, këngëtarja e njohur Nora Istrefi feston ditëlindjen e saj dhe këtë ditë speciale e ka pritur me urime që në mesnatë. Ajo duket ende si...

Latest news

- Advertisement -spot_img