- Advertisement -spot_img

TAG

ere peme

Humb ekuilibrin nga era dhe bie nga pema, ndërron jetë në vend 71-vjeçari

Një 71-vjeçar ka ndërruar jetë në Gjirokastër, pasi nga era e fortë ka rënë nga pema, ku fatkeqësisht ka humbur jetën. 71-vjeçari që ka ndërruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img