Humb ekuilibrin nga era dhe bie nga pema, ndërron jetë në vend 71-vjeçari

0

Një 71-vjeçar ka ndërruar jetë në Gjirokastër, pasi nga era e fortë ka rënë nga pema, ku fatkeqësisht ka humbur jetën.

71-vjeçari që ka ndërruar jetë është identifikuar si Gëzim Sokoli.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e cila ka kryer veprimet proceduriale.
Aktualisht mendohet se i moshuari ka humbur jetën aksidentalisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu