- Advertisement -spot_img

TAG

Erisa Xhixho

Erisa Xhixho hedh akuzat: Drejtoresha e Rilindjes ka bërë fletët e votimit të pavlefshme

Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho ka hedhur edhe njëherë akuza për shitblerjen e votës. Përmes një deklarate për shtyp, Xhixho tha se ka kaluar...

Xhixho : Të rinjtë që vijnë në takimet e mia,fotografohen dhe u dërgohen prindërve të tyre.Kërcënime nga qeveria për të blerë vota!

E ftuar në emisionin '5 Pyetjet nga Babaramo' ,kandidatja për deputete e LSI-së,Erisa Xhixho ka theksuar se të rinjtë që shkojnë në takimet e...

Gjyqi 110 mln euro për Becchettin, reagon Erisa Xhixho: Shqiptarët do paguajnë edhe për vendimet e kryeministrit arrogant

Kandidatja për deputete e LSI-së, Erisa Xhixho ka reaguar në lidhje me gjyqin që ka humbur sot Shqipëria ndaj sipërmarrësit italian Francesco Becchetti. Përmes një...

Latest news

- Advertisement -spot_img