- Advertisement -spot_img

TAG

farmacist

Pak kohë pasi kishte fituar betejën me Covidin, ndahet papritur nga jeta farmacisti i njohur

Ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare farmacisti i njohur Agron Spahia. Lajmi është bërë me dije nga ana e Urdhërit të Infermierëve, të cilët...

Kush është 18-vjeçari që po çmend farmacistët në Shqipëri. Më jepni 2 minuta kohë të blej farmacinë tuaj deri në 8-fishin e vlerës së...

Vetëm 18 vjeç dhe me ofertën e tij dërguar me një e-mail farmacistëve në vend ju premton blerjen e biznesit me 8-fishin e vlerës...

Latest news

- Advertisement -spot_img