- Advertisement -spot_img

TAG

Fatos Tushe

Fatos Tushe lihet në burg, zyrtarja shpërthen në lot pasi dëgjon vendimin

GJKKO i ka komunikuar pasditen e sotme masën e sigurisë ish-kryetarit të Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe. Gjyqtarja e Posaçme Danjela Shirka u tërheq për...

Përfundon seanca gjyqësore ndaj Fatos Tushes dhe 10 të arrestuarve, gjykata tërhiqet për vendimin

Përfundon seanca për vlerësimin e masës së sigurisë ndaj kryebashkiakut të Lushnjës, Fatos Tushe dhe 10 të arrestuarve të tjerë. Ata akuzohen për “shpërdorim detyre”,...

LAJM I FUNDIT/ Shkarkohet nga detyra Fatos Tushe

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar nga detyra kryebahskiakun e Lushnjes, Fatos Tushe. Kryebashkiaku është shkarkuar për shkelje të rënda, ndërsa një ditë më parë...

Latest news

- Advertisement -spot_img