- Advertisement -spot_img

TAG

Fedez

Chiara Ferragni kritikon egër situatën e vaksinimit të gjyshes së Fedez

Sipërmarrësja dhe influencuesja e famshme italiane, Chiara Ferragni përmes një postimi në Instagram kritikoi mjaft ashpër menaxhimin e fushatës së vaksinimit ndaj Covid-19 në...

Chiara Ferragni u sulmua për këtë detaj gjatë lindjes

Chiara Ferragni dhe Fedez u bënë prindër për herë të dytë pak ditë më parë. Ata mirëpritën vajzën, Vittoria duke e bërë djalin, Leo...

Chiara Ferragni kthehet tek dashuritë e saj/Mos e humbisni takimin e Leos me motrën e vogël

Chiara Ferragni dhe Fedez u bënë prindër për herë të dytë në datë 23 mars. Çifti ndanë menjëherë foto të vogëlushes pas lindjes dhe...

Klasifikmi final i Sanremo 2021, Ermal Meta nuk arrin të shkruaj historinë

Finalja e Sanremo 2021 shpërbleu këngëtarin  Maneskin, i cili u vlerësua më së shumti në rrjetet sociale. Vendi i dytë shkoi për dyshen Fedez dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img