- Advertisement -spot_img

TAG

fermeret

Ilir Meta: E pafalshme mosmbështetja e bujqësisë dhe fermerëve

  META: Mosmbështetja e bujqësisë dhe e fermerëve, është e pafalshme dhe rrënja e braktisjes së fshatrave dhe e shpopullimit të vendit. Edhe ato pak fonde...

Këlliçi: Programi i PD, 100 milionë euro subvencione për fermerët!

Programi i PD-së “Shqipëria fiton” shpreh qartë në shifra, mbështetjen për qindra mijëra fermerë në mbarë vendin, 100 milionë euro subvencion. Për këtë çështja ka...

Fier/ Aplikimet për naftën, fermerët sorollaten zyrave

Sorollatje dhe shpenzime të panevojshme për një garë nga e cila nuk janë të sigurt që do të dalin fitues. Aplikimet për subvencionet ne bujqësi...

Latest news

- Advertisement -spot_img