- Advertisement -spot_img

TAG

ferrari

Si në filmat aksion, “Ferrari” kapet me shpejtësi skëterrë në autostradë

Policia Rrugore vijon aksionet me radarë, dronë, dragera, kamera, aparate fotografike, makina të paloguara e patrulla të lëvizshme 24/7, për të parandaluar aksidentet rrugore. Përgjatë...

Ferrari prezanton koleksionin e parë të modës, Pranverë 2022

Ferrari prezantoi koleksionin e parë të modës, duke u ofruar adhuruesve të markës dhe super-makinave një prekje "couture" brenda një game moderne veshjesh. Koleksioni shënon...

I emocionuar pranë Ferrarit, ja si dukej Noizy kur ishte 15-vjeç

Për t’u bërë i suksesshëm në muzikë dhe në biznese që shohim sot, Noizy-t iu desh një rrugë e gjatë dhe shumë punë. Diten e...

Lavazhieri i shkatërroi Ferrarin 300 mijë Eurosh, portieri habit me gjestin e tij

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur portierit të Genoas, Frederiko Marketi. Ferrari i tij 300 mijë eurosh është dëmtuar nga një lavazhier, i...

Të rinjtë aventurierë përplasin Ferrarin e marrë me qira

Dy të rinj që kishin marrë me qira një Ferrari, u përplasën me një automjet në autostradën Lake Shore Drive. Mediat e huaja raportojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img