- Advertisement -spot_img

TAG

festval

Alban Ramosaj fiton ‘Këngën Magjike’: Renditja e këngëtarëve pas votimit të njëri-tjetrit, jurisë dhe publikut

Alban Ramosaj u shpall fitues i “Kënga Magjike” 2021 me këngën “Thikat e mia”, duke qëndruar në vendin e parë në në tri fazat...

Latest news

- Advertisement -spot_img