- Advertisement -spot_img

TAG

firme

Ja cilët ishin 50 deputetët që kërkuan shkarkimin e Presidentit Ilir Meta

Partia Socialiste menjëherë pas zgjedhjeve ka konkretizuar nismën për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta nga detyra. Socialistët pretendojnë se Presidenti Meta ka kryer shkelje...

Dy persona kërcënojnë rojen dhe vjedhin paratë nga firma e ujit

Një firmë uji në Lushnje është bërë pre e një vjedhje. Policia bën me dije se gjatë orëve të mbrëmjes së të martës në fshatin...

Latest news

- Advertisement -spot_img