- Advertisement -spot_img

TAG

Fitor Ollomani

Aksidenti tragjik i mori jetën/ Miqtë dhe të afërmit prekin me dedikimet për 35-vjeçarin e ndjerë

Fitor Ollomani humbi jetën paraditen e sotme në një aksident automobilistik në aksin Milot-Morinë. Ai ishte duke udhëtuar me familjen e tij në momentin që...

Aksidenti në Kukës/ Ky është 35-vjeçari që humbi jetën, pedagog dhe drejtor i zyrës Arsimore

Fitor Ollomani, drejtor i zyrës Arsimore në Kukës, është 35-vjeçari, i cili ka humbur jetën në aksidentin tragjik mëngjesin e sotëm te Ura me...

Latest news

- Advertisement -spot_img