- Advertisement -spot_img

TAG

Flutura Sinani

Si po vijon procesi i vaksinimit të bluzave të bardha në Elbasan

Vazhdon vaksinimi i personelit shëndetësor në Qendrën Spitalore “Xhaferr Kongoli” në Elbasan. Prej të shtunës në këtë spital ka nisur vaksinimi i mjekëve dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img