- Advertisement -spot_img

TAG

Fluturime

Bëhuni gati! Aeroporti i Kukësit pret fluturimet e para, ja datat

Duke nisur nga 9 korriku, Aeroporti i Kukësit do të nisë fluturimet e para. Kjo gjë është konfirmuar nga kompania e fluturimeve zvicerane “Helvetic Airways”,...

Rama sulm kundërshtarëve: Fluturimet vetëm 12 euro në aeroportin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë ata që duan të bëjnë pushimet në Stamboll apo Zyrih. Ai shkruan se...

Ambasada e Shqipërisë në Tel Aviv, Izrael

Situata në Izrael dhe Gaza, sic e ndiqni gjerësisht në te gjitha mediat botërore është në përshkallëzim e sipër, pavarësisht përpjekjeve ndërkombëtare për ulje...

“Mot i çmendur”, stuhia e fortë dhe breshëri anulojnë fluturimet (FOTO)

  Një stuhi e fortë goditi Argostolin sot, si dhe zonën më të gjerë të Kefalonias, e cila u shoqërua me breshër të fortë. Sipas të...

Lleshaj i del kundër Ramës për situatën me “Albcontroll”: Nuk zgjidhet konflikti me ushtri

Një problem i interesave qytetare më shumë sesa i sigurisë kombëtare, është për ish-ministrin e brendshëm Sandër Lleshaj bllokimi i fluturimeve në aeroportin Nënë...

Nga dita e sotme Shqipëria rinis fluturimet me Britaninë e Madhe

Nga dita e sotme, 15 janar, Shqipëria rinis fluturimet me Britaninë e Madhe, të ndërprera si pasojë e përhapjes së variantit të ri të...

Latest news

- Advertisement -spot_img