- Advertisement -spot_img

TAG

forma trupore

Ushqimet që duhet të hani çdo ditë, sipas formës së trupit

1.Trupi në formë drejtkëndëshi: Edhe pse femrat që kanë këtë formë trupore, karakterizuar nga ije të ngushta dhe linja të kraharorit dhe gjoksit të padefinuara,...

Tea Trifoni përsëri në vëmendjen e publikut, krahasohet me miliarderen e njohur

Edhe pse nuk është më pjesë e “Për’puthen”, Tea Trifoni, vijon që të mbetet një nga vajzat më të komentuara. Së fundmi, ajo ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img