- Advertisement -spot_img

TAG

Foshnje

Pse rosat plastike mbartin rreziqe për fëmijët gjatë larjes

Rosat plastike, të cilat shpesh janë lodra e preferuar e fëmijëve në tualet, nuk janë vetëm një parajsë për fëmijët e vegjël, por edhe...

Detaje rrënqethëse nga vdekja e foshnjes në Pogradec, prindërit e gjetën duke qarë në kuti për të vdekur

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Maternitetin e Pogradecit, ku policia nisi hetimin ndaj një mjekje, duke e akuzuar se ka...

Ndërron jetë foshnja e sapolindur, nën hetim mjekja në Pogradec

Pogradec –  Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, filluan procedimin penal në gjendje të lirë për shtetasen G. Sh., 51...

Pas spekulimeve se ishte bërë nënë, Aurela Hoxha publikon fotot me bebin

Prej pak kohësh, Aurela Hoxha është larguar nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Spanjë. Modelja ka krijuar dhe një linjë me...

E frikshme! Pema godet çatinë e shtëpisë, foshnja shpëton mrekullisht

Pamje të rënda janë ato që vijnë nga një shtëpi në Luizana të SHBA-ve. Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihet një fëmijë,...

Mënyra e duhur e prezantimit të foshnjes me kafshën shtëpiake

Nëse mbani ndonjë kafshë shtëpiake, ardhja në jetë e një foshnje mund të ndryshojë jetën e saj dhe tuajën. Falë planifikimeve që keni bërë...

Pas Spagetit, babai i vendos djalit emrin HTML në nder të profesionit

Një web designer nga Filipine vendosi ta quajë të birin e porsalindur, HTML në nder të profesionit të tij. Mac Pascual tha se ishte...

Nëna paguan borxhin e anëtarëve të bandave të drogës me foshnjën e saj

Mediat e huaja raportojnë se një nënë 28-vjeçare, ka përdorur foshnjën e saj dy muajshe, për t’i kthyer mbrapsht borxhin e marrë ndaj karteleve...

E rëndë! Foshnja 18-muajshe gjendet i mbytur në pusin e gjyshes së tij

Një foshnje 18 muajshe është nxjerrë e pajetë nga një pus ku kishte rënë. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Nea Malgara,...

Pa pritur e pa kujtuar, Landi i “West Side Family” bëhet baba për herë të parë

Roland Hysi, i njohur ndryshe se Landi i “West Side Family” është bërë baba për herë të parë. Ai ka publikuar një fotografi me foshnjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img