- Advertisement -spot_img

TAG

fqinji

Hapi vrimë në murin e fqinjit dhe tentoi ta mbysë me gaz, arrestohet 63-vjeçari

Ka përfituar nga fakti që fqinji nuk ishte në shtëpi për të hapur një vrimë në murin e tij përmes të cilës t`ia mbushte...

Latest news

- Advertisement -spot_img