- Advertisement -spot_img

TAG

Friends

Ngjashmëri e frikshme/ Kjo sozi e Jennifer Aniston do t’ju shokojë

Shumë prej personazheve të njohur kanë një sozi të tyren dhe kjo gjë duket krejt e pabesueshme kur i sheh të vendosur pranë njëri-tjetrit. Sozia...

“Më dukej sikur do vdisja”, Jennifer Aniston nuk e kupton aspak ‘torturën’ e kolegut të saj

Edhe pse ishte pjesë e kastit të "Friends" për 10 vite, Jennifer Aniston ka pranuar se mësoi diçka që një prej aktorëve e kishte...

Aktori i njohur i “Friends” diagnostikohet me kancer

James Michael Tyler, i njohur me rolin e tij si ‘Gunther’ në serialin ‘Friends’ ka konfirmuar që po vuan nga kanceri i prostatës. Aktori është...

Dy aktorët e “Friends” pranojnë hapur dashurinë e tyre të fshehtë

Një romancë mes Ross dhe Rachel mund të kishte ndodhur edhe në jetën reale mes yjeve të “Friends”, Jennifer Aniston dhe David Schwimmer. Gjatë...

Publikohet traileri emocionues i “Friends: The Reunion”

Pas një kohe të gjatë pritjeje, “HBO Max” ka publikuar më në fund trailerin e plotë të rikthimit të “Friends”. Ky ribashkim i aktorëve...

Nga Cara Delevingne deri tek Kit Harington, ja yjet që do të jenë pjesë e “Friends”

Gjashtë yjeve të “Friends” do t’u bashkohen edhe emra të tjerë të famshëm, përfshirë këtu edhe aktorët si Elliott Gould dhe Christina Pickles, përkatësisht...

Lajm i lumtur pë adhuruesit, “Friends” rikthehet në këtë datë

“Friends” po rikthehen dhe tashmë kjo është zyrtare! Ditën e sotme është publikuar traileri i shumëpritur i serialit me 6 yjet e tij, Jennifer...

I “zëvëndësoi” i miqtë e saj shumë shpejt, Monica e “Friends” bashkjeton me Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres ka zbuluar së fundmi në “The Ellen DeGeneres Show” se ajo po jeton me ish-yllin e “Friends” Courteney Cox, pasi shiti shtëpinë...

Adhurues të “Friends” bëhuni gati,ky është një super lajm për ju !

Seriali i famshëm “Friends” i viteve ’90, ka qenë i preferuari i adoleshentëve për breza të tërë dhe vazhdon të ndiqet e të renditet...

Latest news

- Advertisement -spot_img