Ngjashmëri e frikshme/ Kjo sozi e Jennifer Aniston do t’ju shokojë

0

Shumë prej personazheve të njohur kanë një sozi të tyren dhe kjo gjë duket krejt e pabesueshme kur i sheh të vendosur pranë njëri-tjetrit.

Sozia më e përfolur është ajo e Megan Fox dhe si për çudi kjo sozi është po aq e njohur për publikun; Madison Beer, shkruan InfoWebTv.

Por sozia e Jennifer Aniston po bën xhiron në rrjet dhe ajo është po aq e ngjashme sa aktorja. Që nga prerja dhe ngjyra e flokëve, tek sytë rrëzëllitës e deri tek mimikat, Lisa Tranel u pikas nga përdoruesit e TikTok.

Për ironi ajo ka bërë një video ku citon një frazë që personazhi i Aniston, Rachel ka thënë në një episod të “Friends”.

Pa hidhini një sy, a duket përdoruesja e TikTok dhe aktorja e njohur njësoj?

infowebtv.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here