- Advertisement -spot_img

TAG

fytyre

Çfarë duhet të mbani mend gjatë përdorimit të maskave të fytyrës

Kujdesi për veten duhet të jetë gjithnjë në plan të parë. Produktet që sugjerohen të përdoren janë maskat e fytyrës, kremrat dhe vajrat. Në...

Gabimi më i madh që po bëni gjatë larjes së fytyrës

Zgjoheni në mëngjes dhe fytyra ju ngjan me një tullumbace të fryrë? Fajësoni ushqimet me kripë që mund të keni ngrënë një darkë më...

Latest news

- Advertisement -spot_img