- Advertisement -spot_img

TAG

Gashi

Gashi protektiv ndaj prindërve të tij, tregon arsyen pse nuk i publikon

Gashi është një nga artistët shqiptarë që ka bërë krenarë të gjithë bashkëkombësit e tij. Ai ka rritur një sukses të jashtëzakonshëm në një...

Reperi shqiptar i pikëlluar nga vdekja e DMX : Ju nuk e kuptoni se sa fans i madh isha

Bota e hip-hopit u trondit pas lajmit se ka ndërruar jetë reperi legjendar, DMX. 50-vjeçari ndodhej në gjendje kome prej disa ditësh pasi pësoi...

Vjosa Osmani, surprizohet nga urimi i këngëtarit me famë botërore

  Vjosa Osmani është zgjedhur dje presidente e Kosovës. Ajo ka marrë 71 vota nga deputetët e Kuvendit të Kosovës. Osmani për detyrën e re është...

Publikon foton brenda në tualet, Gashi provokon fansat

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gashi  ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe habi me foton e fundit të publikuar në llogarinë e tij. Nëpërmjet një InstaStory...

Latest news

- Advertisement -spot_img