- Advertisement -spot_img

TAG

Geljani

Sara shfaqet shumë afër Atdheut, Geljani i agravuar: Dil që këtej

Vetëm 2 ditë më parë Geliani u deklarua  vetëm për Sarën në emision , pasi kjo e fundit e kishte bërë këtë gjë që...

Me lot në sy Sara deklaroi se është vetëm për të, reagimi i Geljanit befason

Sara ka deklaruar se është e fokusuar vetëm për Geljanin dhe po qëndron në program vetëm për të. Teksa fliste me të, sytë e saj...

Geljani tentoi ta puthte por Sindi nuk e lejoi, reagon Sara…

Sindi dhe Geljani zhvilluan një takim të këndshëm, ku nuk kanë munguar bisedat e ngrohta, komplimentet dhe kërcimi. Në kërcim u vu re se ishin...

Sara largohet nga takimi e revoltuar : Ke të thithur në qafë!

Takimi i Sarës me Geljanin ka përfunduar pas një shenje në qafë. Sara pretendonte se kishte të thithur në qafë, por Geljani u justifikua se...

Juli thumbon takimin e Sarës : Elektriçist nuk jam, por e pashë tensionin mes tyre

Puntatën e sotme në Për’puthen u dha takimi mes Geljanit dhe Sarës. Pas takimit, në studio Sara tha se ishte shumë në siklet në...

Latest news

- Advertisement -spot_img