- Advertisement -spot_img

TAG

Gigi Buffon

Buffon nis negociatat me gjigantët e Europës

Nga Spanja ka ardhur një lajm i bujshëm që ka lidhje me të ardhmen e Gigi Buffon. Sipas Don Diario, portieri që ka lajmëruar largimin...

Buffon largohet nga Juventus, pritet të jetë pjesë në skuadrën e ‘Serie A’

Portieri i skuadrës së Juventusit, Gigi Buffon, ka bërë të ditur se do të largohet dhe nuk do të rinovojë më kontratën e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img