- Advertisement -spot_img

TAG

Gjykim

Vranë shokun e tyre, dërgohet për gjykim dosja “Florian Lamçaj”, i përfshirë dhëndri i Qazim Sejdinit

Prokuroria e Elbasanit ka dërguar për gjykim personat e dyshuar për vrasjen e Florian Lamçajt në Elbasan, përfshirë dhe dhëndrin e ish-kryebashkiakut të Elbasanit...

Prokuroria Elbasan konfirmon: Çështja e Ardian dhe Florenc Çapaj shkon në SPAK

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka marrë në shqyrtim dosjen penale kundër Ardjan Çapjas, Florenc Çapja dhe 4 anëtarëve të...

Shkarkohet ish-kreu i prokurorisë, KPA lë në fuqi vendimin e KPK

Njoftim vendimi: Trupi gjykues i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, i përbërë nga Ardian Hajdari kryesues, Natasha Mulaj relatore, Albana Shtylla, Rezarta Schuetz, Sokol Çomo...

Latest news

- Advertisement -spot_img